fbpx

Manicure SPA

Manicure SPA dla Twoich dłoni

Nasze dłonie, zmęczone codziennym klepaniem w klawiaturę, domowymi obowiązkami i  narażone na działanie detergentów też zasługują na odrobinę relaksu i odnowy.

Manicure SPA to relaksująco-pielęgnujący zabieg, który składa się z klasycznego manicure biologicznego (bez wycinania skórek) oraz pełnej i relaksującej pielęgnacji dłoni.

Dłonie są częścią ciała najbardziej narażoną na działanie niekorzystnych czynników środowiska zewnętrznego – takich jak np. chlorowana woda, detergenty, substancje chemiczne oraz czynniki atmosferyczne. Czynniki te powodują szybsze starzenie się skóry oraz powodują dyskomfort objawiający się nadmiernym wysuszeniem. Idealnym rozwiązaniem takiego problemu jest wykonanie manicure SPA, który przyczynia się do odżywienia i wygładzenia skóry dłoni.

Z czego składa się manicure SPA

  • manicure biologiczny z odżywką (bez wycinania skórek) 
  • peeling skóry dłoni
  • relaksujący masaż dłoni z użyciem aromatycznego wosku sojowego

Właściwości wosku sojowego

Wosk sojowy zawiera naturalne substancje natłuszczające, wygładza nawilża i ujędrnia skórę dłoni, rozgrzewa i poprawia krążenie, otwiera pory skóry – co powoduje głębsze wnikanie substancji czynnych zawartych w kosmetykach. Po zabiegu skóra staje się napięta, miękka, nawilżona i odżywiona.

Call Now ButtonZadzwoń teraz