fbpx

IBX system

IBX system – regeneracja paznokci

Jako certyfikowany salon wykonujemy zabiegi regeneracji i leczenia paznokci metodą IBX system. Najbardziej skuteczną metodą w problemach z płytką paznokci dłoni i stóp.

Co to jest IBX system?

IBX system foto
IBX system

IBX system to jedyny zabieg na świecie, który powoduje wzmocnienie paznokcia od środka. Preparat wnika w płytkę paznokcia i powoduje jej naprawę od wewnątrz. Co za tym idzie nie ulega zmyciu, jak wszystkie odżywki aplikowane powierzchniowo.

IBX System to zabieg dwuczęściowy, na który składa się IBX Repair i IBX Strenghten.

Działanie pierwszego z nich służy odbudowie osłabionych paznokci i polega na spajaniu górnych warstw płytki, co zapobiega rozdwajaniu, kruszeniu i łuszczeniu. Preparat wnika w głąb łoża paznokcia i jest transportowany do macierzy. Dzięki temu dochodzi do szybszej produkcji kreatyny miękkiej i twardej, głównych budulców naszej płytki paznokcia.

Paznokcie rosną mocniejsze, dłuższe i gładkie, mają zdrowy połysk oraz naturalny kolor. Dzięki temu, że preparat naprawia poważne uszkodzenia nie tylko na wierzchu płytki, ale też w głębszych warstwach, przyczynia się do stworzenia możliwości naturalnego wzrostu paznokci.

Natomiast IBX Strenghten świetnie sprawdza się w roli bazy pod różnego rodzaju stylizacje paznokci: akrylowe, żelowe czy hybrydowe. Tworzy specjalną powłokę ochronną i przyczynia się do redukcji białych plamek, które często powstają na naturalnej płytce paznokcia pod stylizacjami. IBS Strenghten chroni również przed ewentualnym, ponownym uszkodzeniem paznokci.

Dla kogo jest przeznaczony ?

System IBX został stworzony z myślą o tym, aby chronić naturalne paznokcie i wzmacniać je od środka. Przeznaczony jest dla osób z nadmiernie zniszczoną płytką po stylizacjach lub stosowaniu detergentów, braku witamin i składników mineralnych, z uszkodzeniami mechanicznymi.

Jeżeli Twoje paznokcie:

  • są zniszczone od długotrwałego noszenia stylizacji żelowej / tipsów
  • są słabe i cienkie jak papier
  • rozdwajają się i łuszczą
  • mają białe plamki
  • mają bruzdy
  • mają jakiekolwiek uszkodzenia
  • są ciągle krótkie i nie możesz ich zapuścić, bo są kruche i ciągle się łamią

Jeżeli dotyczy Cię któryś z wymienionych powyżej, IBX jest dla Ciebie.

Kuracja i aplikacja

Pełna kuracja składa się z min. 4 wizyt w odstępach nie większych niż 10 dni. Dokładna ilość zabiegów uzależniona jest jednak od stanu płytki oraz szybkości jej regeneracji.

Cennik zabiegów

Call Now ButtonZadzwoń teraz