fbpx

Lifting i laminacja rzęs

Efekt odżywionych i podkręconych rzęs utrzymuje się od  1 do 2 miesięcy.

Zabieg jest w 100% bezpieczny, bezbolesny i odprężający. Klientka ma wykonywany zabieg na leżąco z zamkniętymi oczami.

Lifting rzęs

Lifting rzęs to zabieg podniesienia i podkręcenia rzęs, który daje trwały, naturalny efekt. Polecany jest kobietom, których rzęsy rosną w linii prostej, są cienkie, rzadkie i trudno zmienić to przy pomocy zalotki i tuszu.

Podczas liftingu, kosmetyczka, po oczyszczeniu i zabezpieczeniu okolic oka, zawija rzęsy na silikonowy wałeczek, po czym nakłada na włoski rzęs specjalistyczny preparat.

LIfting i laminacja rzęs

Laminacja rzęs

Laminacja rzęs to kolejny etap zabiegu, wykonywany po liftingu. Laminacja polega na nałożeniu na rzęsy wartościowej odżywki czyli olejku keratynowego. Jego bogactwa, takie jak proteiny zboża, soi i keratyny, świetnie wpływają zarówno na zewnętrzną kondycję rzęs i jak ich strukturę wewnętrzną.

Dzięki laminacji, rzęsy są nawilżone i solidnie odbudowane i wyraźnie podkręcone. Po zabiegu rzęsy będą widocznie uniesione, pogrubione a ich koloryt wzmocniony.

Preparaty wykorzystywane do laminacji i liftingu rzęs, nie dotykają i nie podrażniają oczu. Na rzęsy po liftingu i laminacji można normalnie nakładać pełen makijaż.

Demakijaż również może odbywać się w ten sam sposób i za pomocą tych samych kosmetyków – nie powinno to uszkodzić rzęs. Należy jednak unikać pocierania oczu czy moczenia ich (np. podczas kąpieli w basenie czy morzu bez specjalnych okularków) – chociaż przez pierwsze kilka dni po zabiegu.

Lifting i laminacja rzęs Lifting i laminacja rzęs

Botox Organic Lash

Jako uzupełnienie zabiegu proponujemy botox Organic Lash.  Odżywka wypełnia wszystkie szczelinki i nierówności rzęs nawilża i pogrubia rzęsy, zawiera witaminy i minerały które działają odżywczo i regenerująco na włos. Aktywne składniki preparatu mają cudowne właściwości na włos, odżywiają, odmładzają, wzmacniają rzęsy i stymulują ich wzrost.

Cennik

Call Now ButtonZadzwoń teraz